Värsked tööpakkumised

Piirkondlik konstaabel (Kesklinna politseiosakond)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 107250

Tööpakkumise number

107250

Töö kirjeldus

Piirkondliku politseitöö teostamine ja õiguskorra tagamine
Välitöö konstaablijaoskonna tööpiirkonnas
Esmaste menetlustoimingute teostamine
Informatiivsete avalduste ja teadete lahendamine
Informatsiooni kogumine süütegusid soodustavate asjaolude ja isikute kohta
Kogukonna lähendamine politseile

Nõudmised kandidaadile

Kuidas teada, kas sobiksid meie meeskonda?

Sa oled vähemalt 21 aastane
Sul on kõrgharidus (või oled omandamas seda viimastel kursustel) või politseiline eriharidus
Sinu jaoks on oluline anda oma isiklik panus õiguskorra kaitsesse
Sa oled distsiplineeritud ja seadusekuulekas
Sa tahad kuuluda meeskonda, kellel on sarnane maailmavaade ja ühised huvid
Sa oled alati valmis reageerima, kui Sinu abi vajatakse
Sa oled julge ning tahad inimestega suhelda
Sa oskad õppida iseseisvalt, teistelt ja oma vigadest
Sa oled tasakaalukas ja suudad rahulikuks jääda ka pingeolukorras
Sa oled initsiatiivikas ja Sul on oma arvamus, s.h argumenteerimisoskus
Sa valdad eesti keelt kõrgtasemel ning mõnd võõrkeelt (vene-, inglise- või soome keelt)

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

Väga palju huvitavat ja pingelist tööd
Väljaõpet ja erialaseid koolitusi (alarmsõiduki juhtimine, lasketreeningud, enesekaitse, süüteomenetlus jpm)
Paindlikku tööaega, sealhulgas võimalust töötada 0,5 kohaga
Võimalust spetsialiseeruda erinevatele valdkondadele
Sobivat tööpiirkonda kas Vanalinna, Tõnismäe või Kadrioru konstaablijaoskonnas (sh Aegna saar)
Võimalust töötada Euroopa kaasaegseima tehnika ning arvutiprogrammidega
Sõbralikke töökaaslasi ja head seltskonda
Lõõgastavat sauna peale väsitavat tööpäeva
Suve-, talve-, sügispäevi ning palju muid toredaid ühisüritusi

Lisainfo

Konstaableid on tunnustatud laialdaste teadmiste, abivalmiduse ja turvatunde loomise poolest. Neile usaldatakse keerukaid ülesandeid, millest igaüks on ainulaadne ja kordumatu. Kui soovid seda kõike kogeda, siis tule meile! Tagame üheskoos turvalisuse ja õiguskorra Tallinna kesklinnas!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
20. mai 2007
Kuulutus sisestati:
7. mai 2007
Brutopalk:
Alates 10000 EEK kuus

Kesklinna politseiosakond on Põhja Politseiprefektuuri struktuuriüksus, kus töötab ca 200 inimest. Meie kõige olulisemaks eesmärgiks on tagada inimeste turvalisus Tallinna kesklinnas.