Värsked tööpakkumised

Piirkondlik esindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 182735

Tööpakkumise number

182735

Töö kirjeldus

Vastutad iseseisvalt meie esindatavate diagnostiliste toodete (nt hematoloogia-, veterinaardiagnostikatooted ja erinevad kiiranalüüsid) müügi, turustamise ja toodete kasutajate toetamise eest Eestis. Kohtud regulaarselt meie praeguste klientidega ning otsid aktiivselt uusi kliente. Vastutad ka kliendikoolituse ja erinevate turundustegevuste (erialamessidel osalemine) eest. Teed tihedat koostööd Soomes asuva Triolabiga ning esitad neile ülevaateid oma töö tulemustest.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame, et Sul on sobiv haridus (nt bioanalüütik / biokeemik / bioloog) ning eelistatavalt ka varasem diagnostikatoodetega töötamise kogemus. Oled aktiivne ja algatusvõimeline ning töötad meelsasti koos erinevate inimestega. Suudad iseseisvalt töötades keskenduda tulemuse saavutamisele ning hea seista meie tegevuse arendamise eest Eestis koostöös ülejäänud firmaga. Oskad väga hästi eesti ja hästi inglise keelt, nii suuliselt kui ka kirjalikult. Vajalik on ka valmidus ametireisideks, sest töö eeldab klientide külastamist kõikjal Eestis ning aktiivset osalemist Soomes toimuvatel koolitustel (umbes kord kuus).

Pakume avatud ja hea suhtlemisoskusega oma valdkonna professionaalile huvitavat ja väljakutseterohket tööd nooruslikus kollektiivis ning konkurentsivõimelist töötasu ja ametiautot.

Lisainfo

Tunned pakkumise vastu huvi? Helista Mercuri Urvali konsultant Tarmo Müürsepale telefonil 667 1520.
Soovid kandideerida? Saada oma sooviavaldus ja ingliskeelne CV koos palgasooviga märgusõna ”TRIOLAB” all hiljemalt 1. septembriks Mercuri Urvalisse (läbi CV Keskuse või aadressile Liivalaia 13/15 Tallinn 10118). Kõiki avaldusi käsitleme konfidentsiaalselt.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
1. september 2009
Kuulutus sisestati:
17. august 2009

Triolab Oy on kõrgekvaliteediliste laboriseadmete ja -tarvikute impordi, müügi ja hooldusega tegelev firma. Kuulume Rootsi kontserni Addtech ABp, mis on börsil noteeritud tehnika- ja tervishoiuala kontsern. Addtech tegutseb kümnes riigis ja annab tööd rohkem kui 1500 inimesele.

1986. aastal asutatud Triolab Oy tegutseb koos oma sidusfirmade ja koostööpartneritega Põhjamaades ja Balti riikides. Soome peakontor ja keskladu asuvad Turus, lisaks on meie Soome harukontorid Espoos, Tamperes ja Kuopios. Sihikindla ja kliendikeskse lähenemise tulemusena oleme viimastel aastatel oluliselt kasvanud.

Soovime veelgi tugevdada oma positsiooni Eestis ning pakume seepärast tööd piirkondlikule esindajale.