Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #216632

Piimatoodete valmistaja Viljandis

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • toodetesegude valmistamine miksimissõlmedes
  • toodete pakendamine pakkemasinatega
  • seadmete käsi- ja tsentraalpesu

Nõudmised kandidaadile

  • huvi töötamise vastu tootmises, töökus ja kohusetunne
  • piimandusalane haridus ja töökogemused
  • hea tervislik seisund ja pingetaluvus töötamaks pikkades töövahetustes
  • täpsus ja tähelepanelikkus

Pakume kindlat tööd ja toetavaid meeskonnakaaslasi ning tööks vajalikku väljaõpet.

Tööpakkumise number
#216632

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
23. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
12. jaanuar 2011

Tere AS on piirkonna juhtiv piimatööstusettevõte, mis annab tööd kokku 600 inimesele Tallinnas, Paides, Viljandis ja Põlvas. Meie tooteid tuntakse kaubamärkide TERE, Hellus, Mumuu, Emma, Haps,Merevaik ja Kohuke järgi

Vaata rohkem