Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126027

Piima vastuvõtja-laborant

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

tooraine vastuvõtmine ja selle kvaliteedi kontrollimine;
analüüside tegemine;
piimatankide, -torustike ja -seadmete pesemine;
saatedokumentide vormistamine;

Ootused kandidaadile

keskharidus;
arvuti kasutamise oskus;
eesti keele oskus suhtlustasandil;
hea pingetaluvus;
kasuks tuleb töökogemus toiduainete valdkonnas;

Ettevõte pakub

mitmekesist tööd;
tööalast koolitust;
konkurentsivõimelist töötasu;
vajadusel väljaõpet kohapeal

Tööpakkumise number
#126027