Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #148542

Pihkva tehase juht

CVKeskus.ee klient
Venemaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pihkva tehase juhi töö eesmärgiks on tehase töö tulemuslik korraldamine ja arendamine lähtuvalt kontserni eesmärkidest. Tehase juht vastutab tootmise organiseerimise ja töö efektiivsuse tagamise eest, samuti toodangu kvaliteedi jälgimise ning tagamise eest.

Ootused kandidaadile

  • Omab põhjalikku töökogemust tootmisettevõtte juhtimises
  • On töötanud Venemaal / SRÜ riikides või teinud nende riikidega tihedat koostööd, tunneb sealset seadusandlust ning ärikultuuri
  • Omab kõrgharidust
  • On kogenud ja kindlakäeline meeskonna juht
  • On iseseisev ja kõrge enesemotivatsiooniga
  • Valdab hästi vene ja inglise keelt

Ettevõte pakub

  • Vastutusrikast ja suurt väljakutset esitavat tööd
  • Suure kontserni tuge ja häid arenguvõimalusi
  • Motiveerivat kompensatsioonipaketti, elamispinda

Tööpakkumise number
#148542

Asukoht:
Venemaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
17. aprill 2008

MPS (Management Personnel Services) on 1975. aastal asutatud inimressursi haldamise alal tegutsev rahvusvaheline kontsern, mis on Eestis esindatud 1997. aastast.

MPS EESTI kliendiks on PKC EESTI AS – www.pkcgroup.com

PKC EESTI AS kuulub PKC kontserni, mille peakontor asub Soomes ning tehased Soomes, Brasiilias, Hiinas, Mehhikos, Eestis, Baltikumis ja Venemaal. Kontsernis on kokku ligi 5000 töötajat ning kontserni käive 2007. a oli 269 miljonit eurot.
PKC EESTI AS koosneb kahest tehasest, mis asuvad Keilas ja Haapsalus ja mis valmistavad juhtmeköidiseid Skandinaavia veoautotööstusele ning ühenduskaableid elektroonikatööstusele. PKC EESTI AS tähtsaks allhankijaks on nüüdseks kaks aastat tegutsenud Pihkva tehas, kus töötab 350 inimest.

Seoses kontserni tegevuse arenguga võetakse tööle PIHKVA TEHASE JUHT.

Vaata rohkem