Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57860

Pideva parendamise juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Koostöös kontserni ja Elcoteq Tallinna kvaliteedi meeskonnaga pideva parendamisega seonduvate meetodite, vahendite, süsteemide ja kompetentside arendamine
- Pideva parendamise meeskonna kokkupanemine, selle juhtimine, meeskonnaliikmete arendamine ja juhendamine
- Vastavate kompetentsigruppide formeerimine ja juhendamine
- Kommunikatsiooni kindlustamine oma meeskonna ja teiste üksuste vahel Elcoteq Tallinnas ning kontsernis
- Pideva parendamise projektide läbiviimise koordineerimine
- Siseauditite meeskonnas osalemine

Ootused kandidaadile

- Lahtist ja kiiret mõtlemist
- Kõrgharidust (võib olla omandamisel)
- Kogemust kliendisuhete hoidmise alal
- Häid ärialaseid teadmisi
- Häid teadmisi projektijuhtimise alal
- Oskust luua ja hoida koostöövõrgustikku
- Eesti ja inglise keele oskust kõnes ja kirjas
- Vene kõnekeele oskust

Ettevõte pakub

- Rahvusvahelist töökeskkonda ja kaasaegseid töötingimusi
- Väljakutseid pakkuvat, huvitavat ja pingelist tööd
- Töösuhte kindlust ja enesearendamise võimlusi
- Ametikohast koolitust

Tööpakkumise number
#57860