Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #688102
Kaugtöö võimalus

PHP/Javascripti arendaja

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

Mobire visoon on saada Baltikumi eelistatuimaks täisteenusrendiettevõtteks. Otsime oma meeskonda PHP/Javascripti arendajat. Koostöös äripoolega on sul võimalik püstitada arendusülesandeid ja rääkida kaasa süsteemi arhitektuuri ja disaini osas.

Ootused kandidaadile

  • valdad PHP, JavaScript'i, SQL'i ja HTML'i heal tasemel

  • kasuks tuleb Vue.JS kasutamise kogemus

  • oskad kirjutatud koodi testida

  • oskad probleeme analüüsida ja oled tulemustele orienteeritud

  • oskad eesti ja inglise keelt heal tasemel

  • töökogemus vähemalt 2 aastat

Ettevõte pakub

  • Motiveerivat töötasu

  • Huvitavat ja arendavat tööd

  • Võimalust osaleda rahvusvahelistes projektides

  • Sõbralikku ja abivalmis meeskonda

  • Ühisüritusi

Tööpakkumise number
#688102