Värsked tööpakkumised

Php programmeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 234189

Tööpakkumise number

234189

Töö kirjeldus

- E-kursuste andmebaasiliideste programmeerimine.
- Valmis veebipoodide töös hoidmine ja arendus.
- Valmis administreerimisliideste töös hoidmine ja arendus.
- Eraldiseisvate uute andmebaasirakenduste ja vormide väljatöötamine.
- Igapäeavane tööde planeerimises ja aruteludes osalemine.

Nõudmised kandidaadile

- PHP ning MySQL-i programmeerimise oskus
- JavaScript ja CSS tundmine ning operatsioonsüsteemide tundmine
- HTML-i hea tundmine
- Omandatud või omandamisel erialane kõrgharidus
- Ausus, kohusetundlikkus ja pühendumine oma tööle
- Inglise keele oskus arusaamise ja enese väljendamise tasandil.
- Senine erialane töökogemus
- SCORM-i tundmine või valmisolek selle kiireks omandamiseks
- kasuks tuleb AS3 tundmine

Ettevõte pakub

- Huvitavat tööd
- Paindlikku töökorraldust
- Meeldivat töökeskkonda
- Tööle vastavat korralikku töötasu

Asukoht:
Välismaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
19. august 2011
Kuulutus sisestati:
21. juuli 2011

Chiron Media on Norra-Eesti e-õppe firma, mille peamiseks tooteks on e-kursused üksikisikutele ja organisatsioonidele.
Lähemalt meie kohta: www.c-m.no ja www.cmshop.no

Pakume tööd andmebaasiprogrammeerijale (PHP ja MySQL), kelle tööülesanneteks on e-kursustele andmebaasiliideste
programmeerimine, valmis veebipoodide ja kliendi administreerimissüsteemide töös hoidmine ning arendus.

E-kursuste mootorilahendustega töötab meie ettevõttes kaks põhikohaga AS3 programmeerijat.
Andmebaaside lahendustega töötab üks põhikohaga programmeerija. Kuna tööde maht on kasvav, siis vajame juurde
veel ühte andmebaaside programmeerijat - esialgu küll projektipõhiselt.