Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #326322

PHP programmeerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tellija (peakasutaja) soovide analüüs ja lahenduste projekteerimine
  • Veebirakenduste ja XML veebiteenuste programmeerimine LAMP platvormil
  • Oma töö testimine ning juurutamine
  • Tehniliste probleemide diagnoosimise ja lahendamine

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt 2-aastane töökogemus ärikriitilise tarkvara arendamisel, eelistatult finantsarvestuse/panganduse valdkonnas
  • PHP, MySQL, Apache, Linux, Zend hea tundmine ja praktiline kasutamise kogemus
  • Arusaam XML veebiteenustest
  • Hea eesti keele oskus
  • Tehniliste probleemide diagnoosimise ja lahendamise oskus
  • Tulemustele orienteeritus

Ettevõte pakub

  • Meeldivat kollektiivi
  • Mitmekülgset areguvõimalust
  • Motiveerivat palgasüsteemi
  • Perspektiivikat tööd arenevas firmas

Tööpakkumise number
#326322

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
22. detsember 2013
Kuulutus sisestati:
22. november 2013

Raha24 OÜ alustas oma tegevust juba 2006. aastal. Nende kogemuste najal on tegemist valdkonnas tugeva ning stabiilse ettevõttega, kus väärtustatakse pidevat arengut. Eesti kapitalil põhinev kiirlaenupakkuja on kanda kinnitamas ka väikelaenude turul. Raha24 pöörab erilist tähelepanu ka klientide teavitamisele finantsriskist ning muust laenuvõtmisega seonduvast.

Vaata rohkem