Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #171287

PHP programmeerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • komponentide ja süsteemide projekteerimine;
  • programmeerimine ja testimine.

Ootused kandidaadile

  • infotehnoloogia alane kõrg- või kutseharidus või selle omandamine;
  • väga hea PHP ja MySQL tundmine;
  • hea HTML’I ja CSS’I tundmine;
  • hea SQL’I tundmine;
  • head teadmised objektorienteeritud programmeerimisest ja relatsioonilistest andmebaasidest;
  • vähemalt 2-3 aastane PHP töökogemus;
  • tehnilise dokumentatsiooni kirjutamise oskus;
  • väga hea eesti keele oskus ja inglise keele oskus lugemise-arusaamise tasemel;
  • kohusetunne ja otsustusvõime;
  • algatus- ja koostöövõime;
  • hea analüüsivõime ja suhtlemisoskus;
  • teadmised infosüsteemide modelleerimisest.

Ettevõte pakub

  • konkurentsivõimelist töötasu;
  • võimalusi enesetäiendamiseks;
  • arenguvõimalust ja täiendkoolitust;
  • avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi.

Tööpakkumise number
#171287

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
5. jaanuar 2009
Kuulutus sisestati:
16. detsember 2008
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel

Maksu- ja Tolliamet on Rahandusministeeriumi valitsemisalas tegutsev valitsusasutus, mis tegeleb riigieelarve tulude laekumise tagamisega riiklike maksude ja tollitulude osas, ühiskonna ja seadusliku majandustegevuse kaitsmisega, riigi maksu- ja tollipoliitikast juhinduva maksu- ja tollikorralduse elluviimisega, maksuseaduste, tollieeskirjade ja muude õigusaktide täitmise kontrollimisega ning isikute teenindamisega maksukohustuse ja tolliformaalsuste täitmisel.

Vaata rohkem