Värsked tööpakkumised

PHP programmeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 236998

Tööpakkumise number

236998

Töö kirjeldus

• PHP rakenduste programmeerimine.
• Oma töö korrektne dokumenteerimine ja testimine.
• Aktiivne osalemine arenduskoosolekutel.

Nõudmised kandidaadile

• PHP scriptimiskeele tundmist väga heal tasemel
• MySql andmebaasi tundmist väga heal tasemel
• HTML, JavaScript, Ajax tundmist vähemalt keskmisel tasemel
• PHP ja JavaScript raamistike tundmine
• OOP programmeerimise oskus
• Head analüüsivõimet ning oskust enda töömahtusid adekvaatselt hinnata
• Meeskonnatöö kogemust
• Oskust oma tööd dokumenteerida ja testida
• Erialase inglise keele oskust

Kasuks tulevad:

• Python, Java programmeerimiskeelte tundmine
• Kiire õppimisvõime ning motivatsioon enesearendamiseks
• Teadmised e-commerce süsteemidest

Ettevõte pakub

• töökat ja abivalmis meeskonda
• korralikke töötingimusi
• arenguvõimalusi
• väärilist tasu tehtud töö eest

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. september 2011
Kuulutus sisestati:
22. august 2011

ERPLY tegeleb majandustarkvara ja kassalahenduste tootmise, konsulteerimise ja müügiga. ERPLY lahendusi kasutab kokku üle 20000 ettevõtte Eestis, Suurbritannias, USAs ja mujalt.

ERPLY asutati nelja eesti arendaja poolt 2009. aastal. Samal aastal võitis ERPLY rahvusvaheliselt tunnustatud Seedcamp konkursi. Tänaseks kuuluvad ERPLY investorite hulka Redpoint Capital, Index Ventures, Dave McClure, Marten Mickos, Aydin Senkut ja TAG. Alates septembrist 2009 on meie klientide arv plahvatuslikult kasvanud. Ettevõtte kontorid on Tallinnas, Londonis ja New Yorgis.

Seoses arendusmeeskonna laiendamisega otsime oma kollektiivi energilist ja positiivset inimest, kes suudab kiiresti õppida ning loovalt töötada kaotamata seejuures motivatsiooni ja korrektsust. Töö iseloom nõuab lisaks headele programmeerimisoskustele ka analüüsivõimet, korrektsust ja tulemustele orienteeritud suhtumist. Sinu ülesandeks on arendada koos meeskonnaga uusimat äritarkvara kasutades ERPLY platvormi võimalusi.

Ootame Sind oma tiimi!