Värsked tööpakkumised

PHP-programmeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 180912

Tööpakkumise number

180912

Töö kirjeldus

Seoses firma kiire arenguga ja laienemisega otsime enda innovatiivsesse meeskonda töökaid programmeerijaid. Sinu tööks on veebirakenduste väljatööötamine ja arendamine PHP-s kasutades Postgre/MySQL andmebaase. Sinu käe all sünnivad uued ja innovaatilised veebilahendused.

Nõudmised kandidaadile

Oled oodatud kandideerima kui:
*Sul on IT alane haridus (võib olla omandamisel). Erialase hariduse puudumise kompenseerib vastav töökogemus
*oskad heal tasemel HTML`i, PHPd, JavaScript`i, MySQL`i ja PostgreSQL`i
*suudad loogiliselt mõelda
*omad võimet vaadata oma tööd ka kasutaja seisukohast

Ettevõte pakub

Vastutasuks hea töö eest pakume:
*mitmekülgseid arenguvõimalusi pakkuvat tööd rahvusvahelises ettevõttes
*võimalust töötada erinevate projektidega kiirelt arenevas veebiäris
*head seltskonda
*kindlat põhipalka ja töötulemustest sõltuvat lisatasu

Lisainfo

Sobiva kandidaadiga oleme valmis tingimustes läbirääkima. Kui Sinu sooviks on areneda oma ala professionaaliks, siis TULE JA KANDIDEERI!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
8. august 2009
Kuulutus sisestati:
8. juuli 2009

E-Finance OÜ pakub programmeerimisteenust edukatele veebiteenuste ettevõtetele Eestis ja väljaspool. Meie programmeerijad arendavad Eesti tuntuimat oksjoniportaali www.osta.ee ja kinnisvaraportaali kv.ee. Samuti Leedu populaarseimad kuulutuste - ja kinnisvaraportaale www.skelbiu.lt, www.aruodas.lt ja www.edomus.lt. Seoses uute veebilahenduste väljatöötamisega ja pideva arendustegevusega vajame oma meeskonda täiendavalt aktiivseid, andekaid ja tulemusele orienteeritud programmeerijaid.