Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68290

PHP programmeerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Erinevate ettevõttesiseste projektide teostamine peamiselt PHP/Mysql baasil
  • Tarkvara dokumenteerimine
  • Kasutajate nõustamine uute lahenduste kasutamisel

Ootused kandidaadile

  • Omad vähemalt aastast töökogemust PHP, (d)HTML, CSS, MYSQL, SQL abil programmeerimisel
  • Sul on kogemusi Oracle andmebaasidega
  • Soovitavalt omad kõrgharidust IT-valdkonnas või omandad selle lähitulevikus
  • Valdad vene keelt, soovitavalt suhtlustasandil eesti ja inglise keelt
  • Pead kinni tähtaegadest ja oskad oma tööd dokumenteerida

  • Täiskoormusega tööd võimalusega oma tööaega ise planeerida
  • Tööd kesklinna piirkonnas edukas rahvusvahelises ettevõttes
  • Palka katseajal 16 000 krooni (bruto), peale katseaega lisandub palgale heade tulemuste eest 10%.

Tööpakkumise number
#68290