Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #149083

Php-programmeerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • programmeerimine PHP/SQL, lisaks Javascript / HTML /CSS
  • olemasolevate veebirakenduste parendamine
  • Insert CMS rakenduste täiendamine

Ootused kandidaadile

  • eesti keele oskus suhtlustasandil
  • vähemalt 1,5-aastane programmeerimisalane töökogemus
  • meeskonnatöö hinge või kogemusega
  • analüüsi- ja üldistusvõimeline
  • vastutustundlik

Ettevõte pakub

  • tänapäevast töökeskkonda meeldivas väikeses meeskonnas
  • arenguvõimalusi (võimalus saada Insert äritarkvara arendajaks)
  • konkurentsivõimelist palka
  • väljakutset pakkuvaid projekte

Tööpakkumise number
#149083

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
22. aprill 2008

2IN OÜ on asutatud 2003. aastal. Ettevõtte eesmärgiks on tarkvara arendus, mille abil on võimalik igapäevaseid äri tööprotsesse muuta senisest tõhusamaks. Tegeleme näiteks klientide ja müügihaldusprotsessidega, ajahaldussüsteemidega, dokumendihaldusega, kaadrihaldusega, ärispetsiifiliste lahendustega ja infosüsteemide integreerimisega.

Vaata rohkem