Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #337115

PHP arendaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

E-poodide, veebilehtede, mobiili APPide programmeerimine. Olemasolevate lehtede täiendamine, muutmine. Täiesti uute lahenduste väljatöötamine.

Ootused kandidaadile

Meie jaoks on oluline, et:

- Oskad programmeerida (PHP, MySql, Javascript, HTML, CSS).
- Sul on IT alane haridus (võib olla ka omandamisel).
- Julged küsida, kui sa ei suuda ise lahendust leida.
- Oled kiire õppija.
- Oled täpne ja vastutad oma töö eest.

Ettevõte pakub

Sulle meeldib meie juures töötada, kui:

- Tahad teha uusi asju ja naudid seejuures õppeprotsessi.
- Sulle meeldib töötada väikeses tiimis, kus ka sina saad kaasa rääkida meie tegevustes.

Tööpakkumise number
#337115

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
28. aprill 2014
Kuulutus sisestati:
1. aprill 2014

Mikare Net on ettevõte, kes pakub oma klientidele parimaid veebi, kommunikatsiooni ja turunduse töövahendeid aastast 1998. Meie loodud lahendused on kõik unikaalsed, loodud vastavalt iga kliendi eripärale ja vajadustele.
Meil töötavad huvitavad inimesed, kes lisaks tööalasele professionaalsusele ka muudel elualadel osavad on.
Kui tunned, et sobiksid meie kampa oma eriliste hobide ja oskustega, siis otsime inimest, kes tunneb veebitehnoloogiaid.

Vaata rohkem