2023-08-23 14:48:55

PHP arendaja (backend või full stack)

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime PHP arendajat (Magento ja / või Drupal), kelle tööülesandeks on peamiselt backendi arendamine.

Kasuks tuleb kui Sul on arusaam frontendi tehnoloogiatest.

Kirjeldus

  • Frontendi arendajate loodud kasutajale nähtavate elementide integreerimine
  • Tõhusate, testitavate ja korduvkasutatavate Magento / Drupal moodulite loomine
  • Keerukate jõudlusprobleemide ja arhitektuuriga seotud väljakutsete lahendamine
  • API'del põhinevate veebirakenduste loomine

Ootused kandidaadile

  • Väga head teadmised PHP veebiraamistike / platvormide (Magento, Drupal, Laravel, Zend) kohta
  • MVC disainimustrite mõistmine
  • Baasteadmised frontendi tehnoloogiatest nagu JavaScript (Vue.js), HTML5 ja CSS3
  • Väga head teadmised PHP või veebiserveri nõrkustest ja nende lahendustest
  • Skaleeritava rakenduse fundamentaalsete disainipõhimõtete mõistmine
  • Kasutaja autentimine ja autoriseerimine mitmete erinevate süsteemide, serverite ja keskkondade vahel
  • Väga head teadmised versioonihaldustarkvaradest nagu Git
  • Kasuks tuleb on Drupal/Magento sertifikaat

  • Suurepäraseid töötingimusi avatud kontoris, FAHLE majas, Tallinnas;
  • Kaugtöö võimalust;
  • Palju erineva keerukustasemega e-kaubandusega seotud projekte;