Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #831362

Pesutiimi juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • juhid Panditopsi pesuliini ja komplekteerimise tiimi

  • vastutad nõude pesu organiseerimise, komplekteerimise, väljastamise ning vastuvõtmise täpsuse eest

  • valmistud suvehooajaks teostades pesuliini võimekus- ja kvaliteediteste

  • värbad, õpetad välja ja korraldad hooajatöötajate tööd

Ootused kandidaadile

  • omad meeskonnajuhtimise kogemust tootmises või laos

  • oled vastutustundlik ja täpne

  • oled algatusvõimeline, sulle meeldib mõelda kaasa ja otsida lahendusi, kuidas muuta protsesse efektiivsemaks

  • eelise annab, kui oled eelnevalt kokku puutunud komplekteerimise, laomajanduse, pesuliini vms opereerimisega või vee ja kemikaalide kasutamisega tootmises

  • kasuks tuleb, kui suudad suhelda ka vene ja inglise keeles

  • oled valmis intensiivseks tööks suvehooajal

  • oled „käed külge“ inimene

  • omad autojuhilube

Ettevõte pakub

  • suure missiooniga tööd Eesti puhtana hoidmisel

  • võimalust kaasa lüüa uue teenuse ja protsesside välja arendamisel

  • kaasaegset ja pidevalt arenevat töökeskkonda

  • põhjalikku väljaõpet

  • konkurentsivõimelist palka

  • sõbralikku ja toetavat kollektiivi

  • pikemaid puhkusi väljaspool suvehooaega

  • ühisüritusi ja tähtpäevade tähistamisi kolleegidega

  • sinu tervist väärtustavaid boonuseid (spordikompensatsioon, massaaž töökohal)

Tööpakkumise number
#831362

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. jaanuar 2023
Kuulutus sisestati:
6. jaanuar 2023

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem