https://www.cvkeskus.ee/21665

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #21665

Pesupesija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pesu pesemine vastavalt etteantud tehnoloogiale.
Pesu pesemiseelne ja - järgne käsitlemine vastavalt tööjuhendile.


Ootused kandidaadile

Töö sobib füüsiliselt tervele mehele, vajalik taiplik meel ja lahtine pea.


Ettevõte pakub

Tehtud tööle vastav tasu. Tükitöö.


Tööpakkumise number
#21665
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Pesupesija
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!