Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197813

Pesuoperaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seadmete automatiseeritud ja käsitsi pesu ning tootmisruumide koristamine.
Pesuoperaatori töö toimub öövahetuses.

Nõudmised kandidaadile

Võtame tööle tööka, kohusetundliku ja ausa inimese, kellel on hea tervis ja füüsiline vorm, et vastu pidada öövahetuse pingelisele tööle.
Pesuoperaatoriks sobib see, kes hindab puhtust ja korda ning on kiire, täpne ja tähelepanelik.Töökohustuste täitmisel on abiks mitmed tehnilised koristusseadmed (põrandapesumasin, vahupesuseade jms). Hindame kõrgelt varasemat töökogemust seadmete kasutamisel. Kui aga kogemust pole, siis peaks olema piisavalt julgust ja pealehakkamist seadmete kasutamine selgeks õppida. Kandideerimisedu tagab hea eesti keele oskus.

Pakume täistööajaga tööd, kus on võimalus teenida püsivat töötasu. Alustajale on ettevõtte poolt ka tööalane väljaõpe.

Tööpakkumise number
#197813

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
27. mai 2010
Kuulutus sisestati:
19. mai 2010

Tere AS on suurim kodumaisel kapitalil põhinev toiduainete kontsern. Meie tooteid tuntakse kaubamärkide TERE, Hellus, Mumuu, Emma, Haps,Merevaik ja Kohuke järgi.

Vaata rohkem