Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #307464

Pesumasina-operaator (tootmistööline)

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Määrdunud vahetusvaipade vastuvõtmine teenindusautodelt.
- Vahetusvaipade pesemine ja kuivatamine.
- Masinate töö jälgimine kogu pesu- ja kuivatustsükli vältel.
- Vahetusvaipade kvaliteedikontroll.
- Pestud vahetusvaipade süsteemne ladustamine.
- Koormate komplekteerimine vastavalt etteantud logistikaringi loendile.
- Osalemine lao inventuurides.

Ootused kandidaadile

- Huvitumine tehnikast, masinatest ja tööstusautomaatikast.
- Keskharidus.
- Kohusetundlikkus ja meeskonnatöövalmidus.
- Hea suhtlemisoskus ja positiivne ellusuhtumine.
- B-kategooria juhiluba.

Kasuks tuleb:
- Erialane kutseharidus (automaatika, lukksepp).
- Hea füüsiline vorm.
- Tehniline taiplikkus.
- Eelnev töökogemus tootmis- ja/või liinitöölisena.

Ettevõte pakub

- Meeldivat kollektiivi.
- Püsivat mitmekesist tööd rahvusvahelises ettevõttes.
- Töötulemusest sõltuvat töötasu.

Lisainfo

Töökoht on Nõos, Tartumaal.
Töötamine toimub vahetustega 07.00-15.00, 15.00-23.00.

Tööpakkumise number
#307464

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
24. mai 2013
Kuulutus sisestati:
10. mai 2013

Berendsen on Euroopa juhtiv tekstiilirendi teenuse pakkuja. Meie esindused paiknevad 15 erinevas Euroopa riigis. Alates 2008 aastast tegutseb Berendsen ka Eesti turul. Meie põhitegevusalaks on professionaalsete vahetusvaipade rent ja hooldus. Seoses ettevõtte kiire arenguga otsime oma meeskonda tublit ja teotahtelist töötajat.

Vaata rohkem