Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #307301

Pesumaja töötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Pesu sorteerimine
- pesu triikimine triikimisliinil (kalander)
- pesu pakkimine
- abitööd

Ootused kandidaadile

- vanus alates 18 a.
- hea füüsiline tervis
- hoolikus, täpsus, ausus
- hea rutiinitaluvus

Ettevõte pakub

- Stabiilset töösuhet oma ala juhtivas ja edukas ettevõttes
- Kaasaegset töökeskkonda
- Konkurentsivõimelist palka
- Ettevõttesiseseid soodustusi

Lisainfo

Firma töötab 7 päeva nädalas, töö vahetustega, 2 päeva tööl, 2 vaba. Väljaõpe kohapeal.

Tööpakkumise number
#307301

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
12. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
9. mai 2013

Saarmas AS on Eesti üks suurimaid tööstuslikke tekstiilihoolduskeskusi, asutatud 1991. Tänasel päeval töötab meie Tallinna suurpesulas üle 150 töötaja. Kasutusel olev seadmestik on väga kaasaegne ning automatiseerituse tase kõrge. Firma omab ISO 9001 kvaliteedi- ja ISO 14001 keskkonnasertifikaate.

Vaata rohkem