Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63190

Pesumaja töötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seose töömahu järsu kasvuga otsime oma meeskonda uusi tublisid töötajaid:

  • sorteerijad

  • pakkijad

  • kalandritöölised

Ootused kandidaadile

  • tahtmine teha pingelist tööd
  • valmisolekut suveperioodil vahetustega tööks
  • soovitavalt hea füüsiline vorm

Ettevõte pakub

  • tööd stabiilses ettevõttes

  • vahetustega tööd - graafiku alusel
aprillist maikuuni toimub töö ühes vahetuses kella 07.00-st 17.30-ni ( 10 h) ( 30 min lõuna)
juunist augustini toimub töö kahes vahetuses, I vahetus kella 07.00-st 16.00-ni ( II vahetus koostamisel )

  • põhipalka, lisatasu ja tulemuspalka

Lisainfo

Asukoht: Tallinn, Männiku,Valdeku 109 G.

Ühistranspordiga - bussid nr. 33, 5 ja 32
Pihlaka peatus

Tööpakkumise number
#63190