2023-08-23 14:48:55

Pesumaja juhataja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma peatselt avatavasse haigla pesumajja juhatajat

Ootused kandidaadile

Tööülesanded:

• Pesumaja töö korraldamine, vajadusel ka ise pesu pesemine pesumasinatega, kuivatamine ja triikimine kalandriga.
• Vajaliku patsientide ja klientide voodipesu hankimine/soetamine, lisaks personali riiete hankimine/soetamine.
• Koostöö erinevate osakondadega.
• Tööks vajaliku dokumentatsiooni ja aruandluse koostamine.

• Oled hea suhtleja.
• Pead oluliseks meeskonnatööd.
• Valdad eesti keelt ja suhtlustasandil vene keelt.
• Oled vastutus- ja organiseerimisvõimeline.
• Omad tehnilist taipu.

Ettevõte pakub

Meie pakume:

• Tööd arenevas ettevõttes.
• Kaasaegset töökeskkonda.
• Erialaseid ja motiveerivaid koolitusi.
• Toredaid ühisüritusi.

Lisainfo

Tööle asumise aeg: oktoober 2015

Kandideerimiseks saada meile oma CV ja motivatsioonikiri aadressile riina(at)haigla.ee, märgusõnaga "pesumaja juhataja" või kandideeri läbi CV Keskuse.

Sobivate kandidaatidega võtame ühendust hiljemalt konkursi lõpppedes.
Äraütlevaid vastuseid konkursi esimeses etapis ei saadeta.