Värsked tööpakkumised

Pesulaseadmete müügiassistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 25196

Tööpakkumise number

25196

Töö kirjeldus

tööülesandeks on firma Business to Business nii projektilahenduste kui kontseptsioonimüügi töö assisteerimine, müügidokumentatsiooni haldamine, kliendikontaktide hoidmine, müügitulemuste analüüsimine.

Nõudmised kandidaadile

Sobivad kandidaadid on paindlikud ja kohanemisvõimelised, hea suhtlemisoskusega, abivalmid, kiire taibuga, analüütilised, täpsed ja kohusetundlikud. Töös läheb vaja inglise ja vene keele oskust, MS Office programmide valdamist, Scala tundmine tuleb kasuks. Eelistatud on eelneva assistendi töökogemusega ja kõrgharidusega kandidaadid. Ootame konkureerima asjalikku, universaalsete oskustega inimest, kes võrdselt hästi suhtleb nii arvuti kui inimestega.

Pakume stabiilset tööd hea mainega rahvusvaheliselt tuntud firmas, kaasaegseid töötingimusi, korralikku töötasu.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV konsultatsiooni- ja personaliotsingufirmasse ARIKO ReServ, e-mail:cv@areserv.ee,
märgusõna:"Electrolux"

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. november 2003
Kuulutus sisestati:
13. november 2003

Electrolux Eesti AS on maailma suurima majapidamisseadmeid valmistava kontserni tütarfirma.