Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #47681

Pesulaohoidja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • pesu vastuvõtmine pesumajast
  • pesu komplekteerimine
  • pesu väljastamine pesulaost
  • pesu inventeerimine

Ootused kandidaadile

  • isikuomadustena aus, kohusetundlik, töökas, hea pingetaluvus, positiivne ellusuhtumine, iseseisva töö oskus
  • eesti keele vaba valdamine

Ettevõte pakub

  • kaasaegset ja stabiilset töökeskkonda
  • sõbralikku töökollektiivi
  • väljaõpet kohapeal
  • korralikku töötasu

Tööpakkumise number
#47681

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. juuli 2005
Kuulutus sisestati:
5. juuli 2005

SPA ja konverentsihotell Strand on edukas hotelliettevõte Pärnus. Seoses töömahu suurenemisega otsime oma meeskonda uusi töötajaid.

Vaata rohkem