Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #296358

Personalivaldkonna praktikant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Praktikandi tööülesanded:

  • personalialase dokumentatsiooni korrastamine, süsteemi loomine;
  • personalidokumentide ülevaatliku andmebaasi loomine;
  • isikuandmete kaardistamine ja kontroll;
  • statistiliste materjalide kokkupanek;
  • personalialase dokumentatsiooni arhiveerimine.

Ootused kandidaadile

  • kõrghariduse või kutsehariduse omandamine;
  • teadmised personalitööst;
  • vastutus- ja kohusetundlikkus;
  • eesti keele oskus heal tasemel nii kirjas kui kõnes;
  • Office programmide kasutamise oskus, sh Exceli kasutamise oskus heal tasemel;
  • huvi personalitöö vastu;
  • süstemaatilisus.

Ettevõte pakub

  • huvitavaid praktilisi ülesandeid;
  • võimalusi õppimiseks ja enesearendamiseks;
  • nooruslikku ja sõbralikku töökollektiivi, kaasaegseid töötingimusi ja meeldivat töökeskkonda;

Lisainfo

Praktikakohta ei tasustata!

Lisainfo telefonil 612 6321 (Eneli Pits, personali ekspert).

Tööpakkumise number
#296358

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
praktika, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
18. jaanuar 2013
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2013

Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus on Siseministeeriumi hallatav riigiasutus, mille tegevusvaldkonnaks on Siseministeeriumi ja tema valitsemisala sisejulgeoleku tagamiseks vajalike infokommunikatsioonitehnoloogia valdkonna teenuste osutamine ja selleks vajalike arendus- ning haldusprotsesside korraldamine ja koordineerimine.
Teenindame Siseministeeriumi, Politsei- ja Piirivalveametit, Päästeametit, Häirekeskust ning Sisekaitseakadeemiat. Siseministeeriumi valitsemisala on riigi üks suurimaid ning tegevusvaldkondade spekter väga lai, mistõttu otsime juurde tööjõudu, kellega koos klientide soovid ellu viia ning seeläbi tõsta riigi üldist turvatunnet.

Vaata rohkem