Värsked tööpakkumised

Personalitöötaja/arvestaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 93382

Tööpakkumise number

93382

Töö kirjeldus

Sinu töö peamiseks sisuks on personaliarvestus ja -dokumentstsiooni korrashoid. Samuti osaled Sa värbamisprotsessis ning täidad administreerivaid ülesandeid erinevates personalivaldkondades.

Nõudmised kandidaadile

  • täpne, süsteemne ja põhjalik
  • väga hea eesti keele oskus
  • hea inglise keele oskus nii kõnes kui ka kirjas
  • hea suhtlemisoskus

Algteadmised personalitööst annavad Sulle kindlasti eelise.

Sa oled positiivse ellusuhtumisega, Sulle meeldib töötada nii andmetega kui ka inimestega ning Sind iseloomustab ettevõtlikkus ja paindlikkus.

Pakume Sulle toredaid kolleege, kaasaegset töökeskkonda, õppimis- ja arenemisvõimalusi tugeva organisatsioonikultuuriga rahvusvahelises ettevõttes.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
29. jaanuar 2007

Tele2 Eesti AS kuulub telekommunikatsiooniettevõtete kontserni Tele2 AB, mis on juhtiv alternatiivne telekommunikatsiooniteenuste pakkuja Euroopas ja mille teenuseid kasutab 31 miljonit klienti 23 riigis.
Tele2 lähtub oma tegevuses sellistest väärtustest nagu

  • paindlikkus - kuulame oma kliente ja reageerime nende vajadustest lähtuvalt
  • avatus - jagame omavahel rahvusvahelisi kogemusi ning anname otsekoheseid vastuseid
  • kuluteadlikkus - suhtume lugupidavalt nii enda kui klientide rahakotti.