Värsked tööpakkumised

Personalitöötaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 37864

Tööpakkumise number

37864

Töö kirjeldus

- tööaja korraldus ja arvestamine
- töösuhete dokumenteerimine
- assisteerimine personali dokumentatsiooni haldamisel
- personalialane töö
- uute töötajate otsingu ja valiku korraldamine ning läbiviimine

Nõudmised kandidaadile

- väga head teadmised personalitööst
- erialase töö kogemus vähemalt 3 aastat
- arvutioskus lõppkasutaja tasemel (Word, Exel, personaliprogrammid)
- väga hea eesti ja vene keele oskus (kõnes ja kirjas)
- orienteerumine valdkonda reguleerivates õigusaktides
- iseseisvus, aktiivsus, kohusetundlikkus, valmisolek pingeliseks tööks

- perspektiivset tööd Baltimaade suurimas kaubandusettevõttes
- tööalase karjääri ja koolituse võimalust
- tööle vastavat tasu

Lisainfo

mihhail.voronin@vpmarket.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. detsember 2004
Kuulutus sisestati:
24. november 2004

VP MARKET on kiiresti laienev ettevõte, milles igaühele pakutakse vastutusrikast, iseseisvust ja algatusvõimet nõudvat tööd. Pakume Teile suuri võimalusi karjääri tegemiseks ja arenemiseks ning töötulemustest sõltuvat palka. Ettevõttes töötab inimesi rohkem kui sajal erineval ametikohal ja kõigil on võimalus teha karjääri tavalisest müüjast kaubanduskeskuse juhatajaks. Isegi 14 VP MARKET“i kaubanduskeskuse juhatajat on oma karjääri alustanud kassiiri või müüja ametikohalt. Ettevõte hindab kõrgelt sõbralikku ja usaldusväärset kollektiivi, mille tuumaks on kompetentsed, lojaalsed ning enesekindlad töötajad.