Värsked tööpakkumised

Personalitöötaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 116827

Tööpakkumise number

116827

Töö kirjeldus

Koolitusprotsessi koordineerimine, koolitamine
Koolitus ja infomaterjalide koostamine, uuendamine
Töökvaliteedi hindamine
Töötajate töö- ja puhkeajaaja planeerimine, arvestamine ja kontroll
Töögraafiku koostamine
Osalemine värbamisprotsessis

Nõudmised kandidaadile

Vajalik väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas
Väga hea vene keele oskus suhtlustasandil
Koolitamise ja/või mentori kogemus
Kasuks tuleb pedagoogiline haridus
Kasuks tuleb klienditeeninduse kogemus
MS Excel, MS Word, MS Outlook kasutamise oskus
Soov aidata inimesi
Täpsus ja korrektsus
Hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

Täiendkoolitust
Avatud, ausat, positiivset ja noorusliku õhkkonda
Kaasaegset töökeskkonda

Lisainfo

Meie kõnekeskus teenindab kliente ööpäevaringselt ja 7 päeva nädalas. Lisaks infotelefonidele 1181 ja 6261111 teenindame meie koostööpartnerite kõnesid, kellele pakume kõnekäsitlusteenust. See teeb meie klienditeenindajate töö mitmekülgseks ja huvitavaks.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
7. september 2007
Kuulutus sisestati:
22. august 2007

Nordic Skylinel on telefoniteeninduse kogemus alates 1995. aastast. Oleme oma klientidele usaldusväärsed partnerid, pakkudes personaalset lähenemist, kiiret teenindust ja kasulikke lahendusi. Klientideks on lisaks kodumaistele ka mitmed välisfirmad. Oma edu saladuseks peame ausust ja töötajate väärtustamist oma personali poliitikas.
Seoses firma kasvuga ootame juurde tublisid, särasilmseid ja teotahtelisi inimesi.