Värsked tööpakkumised

Personalitöötaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 126710

Tööpakkumise number

126710

Töö kirjeldus

• personaliosakonna dokumentatsiooni koostamine, väljastamine ja korrashoid
• personaliarvestus
• personali värbamise ja valiku protsessis osalemine
• töötajatele mõeldud ürituste organiseerimine
• koolituste koordineerimine

Nõudmised kandidaadile

• kõrgharidus või selle omandamine (personalitöö)
• personalialane töökogemus
• inglise keele oskus kõnes ja kirjas, vene keele suhtlusoskus
• arvutikasutamise oskus
• hea suhtlemisoskus
• korrektsus, täpsus, töötahe
• hea pingetaluvus
• personalitöö alaste seaduste hea tundmine

Kasuks tuleb:
• võõrkeeleoskus
• töökogemus hotellinduses

Ettevõte pakub

• huvitavat ja suhtlemisrikast tööd
• arenemisvõimalust hotelliketis
• toredat meeskonda
• omatöötajate soodustusi

Lisainfo

CV palume saata koos palgasooviga märksõnaga "personalitöötaja".

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
6. oktoober 2007

Meriton Hotels on hotellikett, kuhu kuuluvad Meriton Grand Hotel Tallinn, Meriton Old Town Hotel ja Villa Mary. 2009. aastal avatakse uus SPA-hotell (300 numbrituba, baar, kohvik ja 2 restorani, spahoolitsuste- ja veekeskus, terviseklubi, 700-kohaline konverentsikeskus). Oma klientidele pakume kõrgekvaliteedilist majutus-, toitlustus- ja konverentsiteenust.