Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61692

Personalitöötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

personalitöö korraldamine
personaliarvestuse pidamine
dokumentatsiooni vormistamine ja haldamine
töötajate probleemide jm jooksvate küsimuste lahendamine

Ootused kandidaadile

varasem töökogemus personalitöö valdkonnas
hea eesti ja vene keele oskus
saksa või inglise keel suhtlustasandil
arvuti kasutamise oskus
initsiatiivikus ja aktiivne eluhoiak
hea suhtlemisoskus ja organiseerimisvõime

võimalust töötada arenevas ja perspektiivikas rahvusvahelises ettevõttes
head kogemust organiseerimisvaldkonnas
aktiivset eneseteostusvõimalust
sõbralikku kollektiivi
konkurentsivõimelist palka
kaasaegseid töötingimusi

Lisainfo

Tööaeg 07.45 - 16.30

Tööpakkumise number
#61692