Värsked tööpakkumised

Personalitöötaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 125344

Tööpakkumise number

125344

Töö kirjeldus

Personaliettevõte otsib oma meeskonda uut töötajat, kellel oleks huvi personalitöö vastu.
Töö sisaldab palju inimestega suhtlemist ( telefonivestlused, tööintervjuud), tööd arvutiga ( lepingute vormistamine ja haldamine, e-postile vastamine..)

Võimalusel palume saata CV koos kaaskirja ja fotoga.

Nõudmised kandidaadile

Soovitav oleks:
huvi personalitöö vastu, eesti/vene/soome/inglise keele oskus kõnes ja kirjas, arvutikasutamise oskus

On oodatud ka sarnase töökogemuseta kandidaadid, kellel on sobiv keeleoskus ja huvi inimestega tegeleda.

Ettevõte pakub

Pakume:
arenguvõimalust, häid töötingimusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. november 2007
Kuulutus sisestati:
25. september 2007

Personalirent, personaliotsing.