Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67900

Personalitöötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • personalihaldusprogrammi haldamine;
  • mereväe ülema käskude ja staabiülema käskkirjade vormistamine;
  • taotluste ja esildiste (lähetused, ametikohale määramine jne) vormistamine;
  • atestatsioonide ettevalmistamine;
  • personalialase statistika koostamine ja pidamine;
  • Haigekassa andmebaasi täiendamine;
  • teenistuslehtede ja isikukaartide pidamine.

Ootused kandidaadile

  • personalitöö alane haridus või väljaõpe;
  • eelnev töökogemus personali valdkonnas;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel
  • ametikohal vajalike teksti- ja tabeltöötlusprogrammide;
  • initsiatiiv, otsustusjulgus;
  • positiivne ja edasiviiv ellusuhtumine;
  • kohusetundlikkus ja korrektsus.

Ettevõte pakub

koolitus- ja enesetäiendamise võimalusi
kaasaegset, arenevat töökeskkonda ning töötingimusi

Lisainfo

info telefonil 717 17 13

Tööpakkumise number
#67900