Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59706

Personalitöötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Personalitöötaja tegeleb jooksva personali-ning palgaarvestusega, töögraafikute ja koolitusmaterjalide koostamisega ning assisteerib personalijuhti töötajate värbamisel ja valikul.

Ootused kandidaadile

Hea kandidaat omab eelteadmisi personalitööst, on kiire reaktsiooni ja loova mõtlemisega, väga hea suhtlemisoskusega ning hea stressitaluvusega.

Ettevõte pakub nooruslikku kollektiivi, motiveerivat tasu ning paindlikku töögraafikut.

Tööpakkumise number
#59706