Värsked tööpakkumised

Personalitöötaja riigiasutuses (ajutine)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 233820

Tööpakkumise number

233820

Töö kirjeldus

Otsime riigiasutusse personalitööalaste ning töökeskkonnaspetsialisti teadmiste ja kogemustega, aktiivse hoiakuga töötajat.

Personalitöötaja töö sisuks on:
* abistamine personaliandmete ülekandmisel SAPi
* osalemine värbamise protsessis (töökirjelduste kokkupanek koostöös osakonnajuhiga, töökuulutuste ülespanek, CVde esmane läbivaatamine, töövestluste kokkuleppimine, tagasiside andmine kandidaatidele ja töövestlustel osalemine)
* tööohutuse ja -tervishoiu valdkonna korraldamine asutuses (esmaabiandjate määramine, töökeskkonnavolinike valimine, vastavate koolituste planeerimine, riskianalüüsi korraldamine jm)
* vajadusel muude täiendavate personalitöö valdkonna ülesannete täitmine.

Nõudmised kandidaadile

* kõrgharidus
* arvuti kasutamise oskus (sh MS Excel, MS Word, MS PowerPoint ja MS Outlook)
* eesti keele oskus kõrgtasemel nii kirjas kui kõnes
* varasem töökogemus personalivaldkonnas (eelkõige töökeskkonnaspetsialistina töötamise kogemus)
* kasuks tuleb SAPiga kokkupuutumise kogemus
* täpsus, korrektsus
* väga hea suhtlemisoskus
* sõbralikkus, abivalmidus ja positiivsus
* kohusetunne ja ausus
* esinduslik ja hoolitsetud välimus.

Ettevõte pakub

* mitmekülgset ja huvitavat personalialast tööd
* tööd riigiasutuses
* toetavat meeskonda
* häid arenguvõimalusi.

Lisainfo

Töö on ajutine, kestusega 6 kuud.
Töötaja osas teostatakse standardne taustakontroll (kriminaalkaristuse puudumine jmt) ning töötajaga sõlmitakse teabekaitse- ja konfidentsiaalsusleping.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline või hooajatöö
Kuulutus aegub:
22. juuli 2011
Kuulutus sisestati:
18. juuli 2011

Personalipunkt OÜ on Eesti turul tegutsenud alates 2004. aastast. Personalipunkti põhitegevusaladeks on tööjõu rentimine ja -vahendus.

Meie eesmärk on olla heaks koostööpartneriks oma Kliendist tellijaettevõttele.
Aitame oma koostööpartnereid töötajate otsingul, esmaintervjuude läbiviimisel, erialatestide korraldamisel ja töösuhte vormistamisel. Pakume ka palgaarvestuse teenust ning abistame Kliente muudes küsimustes, mis seotud personali haldusega.

Personalipunkt OÜ emaettevõte on Soome turul ligi 30 aastat tegutsenud suurettevõte StaffPoint OY, kellega teeme samuti palju koostööd.

Meie kliendiks on riigiasutus.