Värsked tööpakkumised

Personaliteenistuse praktikant (Baltika Grupp)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 118090

Tööpakkumise number

118090

Töö kirjeldus

Praktikandi ülesandeks on abistada personaliteenistust värbamiskampaania läbiviimisel:

• Jagada informatsiooni kandidaatidele
• Abistada infopäevade korraldamisel ja läbiviimisel
• Osaleda valiku- ja värbamisprotsessis

Nõudmised kandidaadile

Praktikandilt ootame:

• Huvi personalitöö vastu. Kasuks tuleb varasem värbamiskogemus
• Head organiseermisvõimet
• Head eesti keele oskust
• Väga head vene keele oskust
• Töö sobib majanduse, andragoogika, psühholoogia või personalitöö eriala tudengile.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

• Tunnitasu
• Paindliku graafikuga tööd

Lisainfo

Tingimused:

• Praktikale asumise aeg: nii kiiresti kui võimalik
• Praktika pikkus: 2007.a. septembri lõpuni
• Asukoht: Tallinn
• Kandideerimise tähtaeg: 15. august 2007.a.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, praktika või hooajatöö
Kuulutus aegub:
15. august 2007
Kuulutus sisestati:
3. august 2007

Baltika Grupp on kiirelt kasvav rõivakaubandusettevõte, mis tegutseb Baltikumi ja Ida-Euroopa turgudel. Grupp opereerib Montoni, Mosaici, Baltmani ja Ivo Nikkolo jaekette kuues riigis - Eestis, Lätis, Leedus, Poolas, Ukrainas ja Venemaal. Baltika kasutab vertikaalselt integreeritud ärimudelit, mis ühendab rõivakollektsioonide loomise, tootmise ja jaekaubanduse ning võimaldab pakkuda uusi moerõivaid igal nädalal.