Värsked tööpakkumised

Personalispetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 153086

Tööpakkumise number

153086

Töö kirjeldus

Personalispetsialisti peamisteks tööülesanneteks on
* tagada igapäevane personalialane tugi juhtidele ja teistele töötajatele
* ettevõtte kommunikatsioon ja büroo korrashoid
* külaliste vastuvõtt, ürituste korraldamine jmt
* personaliprogrammi HRIS haldamine

Nõudmised kandidaadile

Kasuks tuleb
* töökogemus personalitöös
* kõrgharidus või erialane eriharidus
* personalitööst arusaamine sh tööseadusandlus
* meeskonnatöö kogemus
* eesti ja inglise keele oskus

Pakume võimalust töötada arenevas ettevõttes Otepääl, häid enesetäiendamise võimalusi.

Lisainfo

Täiendavat informatsiooni on võimalik saada telefonil 76 79100 Ando Jukk (tegevjuht) või Elve Maasing (personalijuht)

Asukoht:
Valgamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
23. mai 2008

UPM Plywood´i 15 vineeri- ja spoonitehases Soomes, Eestis ja Venemaal töötab kokku 4000 inimest.
UPM-Kymmene Otepää AS on spetsialiseerunud kasevineeri tootmisele ning ettevõttes töötab 148 inimest.