https://www.cvkeskus.ee/107938

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Personalispetsialist töötasusüsteemide alal

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 107938

Tööpakkumise number

107938

Töö kirjeldus

Sinu töö peamiseks eesmärgiks on ettevõtte ärieesmärkidest tuleneva personalipoliitika elluviimine läbi töötasupoliitka ja motivatsioonisüsteemide arendamise ning erinevate uuringute ja analüüside teostamise. Sa osaled tasustamisega seotud poliitikate väljatöötamisel, arendamisel ja elluviimisel (koostöös personalijuhiga) ning erinevate uuringute läbiviimisel (sh. palgauuringutes osalemine ja andmete analüüs). Sa koostad aruandeid ja raporteid, osaled eelarvestamise protsessis ning nõustad osakonnajuhatajaid töö tasustamisega seotud küsimustes. Sa juhid iseseisvalt projekte ning osaled muudes personaliprojektides.


Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui Sul on kõrgaharidus (võib olla lõpetamisjärgus), vähemalt 3-aastane töökogemus ning eelnev kokkupuude erinevate uuringutega. Kasuks tuleb personalitöö kogemus. Sinu töös on vajalik on väga hea eesti keele oskus ja hea inglise keele oskus. Sind iseloomustab süsteemne mõtlemine ja hea analüüsivõime ning Sa oled vilunud arvutikasutaja (eriti Excel). Meeskonda oodatakse personalijuhtimise valdkonnast huvitatud hea eneseväljendusoskusega toredat meeskonnaliiget.


Ettevõte pakub

Saku Õlletehas pakub Sulle huvitavat ja mitmekülgset tööd, enesteostus- ja arenguvõimalusi, kompetentseid kolleege ning lisaks põhipalgale ettevõtte poliitikast tulenevaid soodustusi.


Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. mai 2007
Kuulutus sisestati:
11. mai 2007

FIRMA NIMI PEIDETUD

Saku Õlletehase AS on Eesti õlleturu liider ja börsiettevõte, mis tegeleb lahjade alkohoolsete jookide, karastusjookide ja lauavee tootmise, arendamise ja müügiga. Saku Õlletehas kuulub Baltic Beverages Holding kontserni, mille omanikeks on 50% Carlsberg Breweries ja 50% Scottish&Newcastle. Ettevõtte puhaskasum oli 2006. aastal 118 mln krooni ja käive 772 mln krooni. Saku Õlletehases töötab täna üle 300 töötaja.

Saku Õlletehas väärtustab oma töötajaid ja on kokku lepitud viies põhiväärtuses: edasipüüdlikkus, ausus ja avatus, koostöövalmidus, kliendikesksus ja ühiskondlik vastutus. Lisainfo ettevõtte kohta Internetis: www.saku.ee. Saku Õlletehas ootab oma meeskonda uusi liikmeid.