Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #38439

Personalispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • personalidokumentide ja -andmete haldamine
  • osalemine töötajate arendus- ja koolitustegevuses
  • personali värbamise ja valiku korraldamine
  • esmatasandi juhtide ja töötajate nõustamine personalitöö küsimustes
  • töösuhetealase aruandluse, info ja kirjavahetuse korraldamine

Ootused kandidaadile

  • vähemalt rakenduskõrgharidus
  • personalitöötaja kutse või täiendkoolitus
  • personalitöö kogemus vähemalt 2 aastat (soovitavalt suurettevõttes)
  • suhtlemisoskus kõrgtasemel
  • arvuti kasutamise oskus (Word, Excel)
  • eesti keele oskus kõrgtasemel
  • vene keele oskus kesktasemel
  • inglise keele oskus algtasemel
  • B kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

  • vastutus- ja vaheldusrikast tööd
  • ametialast täiendkoolitust

Lisainfo

Töö on seotud sõitudega teenindatavas piirkonnas

Tööpakkumise number
#38439