Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127288

Personalispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Personali arvestussüsteemi administreerimine;
- personali värbamine ja valik koostöös osakonna juhtidega;
- personali dokumentide koostamine vastavuses EV seadusandlusega;
- koolitusvajaduste väljaselgitamine ja koolitusplaani koostamine;
- puhkuste ajakava koostamine ja selle jälgimine;
- töötajate rahulolu uuringu teostamine;
- tervisekontrolli organiseerimine töötajatele;
- ühisürituste organiseerimine;
- igapäevane koostöö osakonna juhtidega.

Ootused kandidaadile

- kõrgharidus või selle omandamine (personalitöö);
- süvendatud teadmised personalitöös;
- eelnev töökogemus personalitöötajana, soovitavalt tootmisettevõttes;
- tööseadusandluse väga hea tundmine;
- korrektsus, täpsus, töötahe;
- väga hea suhtlemisoskus;
- väga hea arvuti kasutamise oskus.

Ettevõte pakub

- Huvitavat ja suhtlemisrikast tööd;
- erialaseid koolitusi, seminare - arenemisvõimalust;
- toredat meeskonda;
- konkurentsivõimelist töötasu;
- erinevaid motivatsioonipakette ja ettevõtte poolseid soodustusi.

Lisainfo

Kasuks tuleb:
- autojuhiloa olemasolu;

Tööpakkumise number
#127288