Värsked tööpakkumised

Personalispetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 213137

Tööpakkumise number

213137

Töö kirjeldus

• Koolitusvajaduse väljaselgitamine
• Iga-aastase koolitusplaani-eelarve koostamisel osalemine
• Koolituste ettevalmistamine (koolitaja valik, ajakava koostamine jne)
• Spetsialistide ja juhtivtöötajate koolitusvaldkonna juhtimine (koolituste organiseerimine, tulemuslikkuse hindamine, tagasisidestamine jms).
• Arenguvestluste ettevalmistamine, läbiviimise koordineerimine ja kokkuvõtete tegemine
• Koostöö Eesti Arendamise Sihtasutusega (sh toetuste taotlemine ja selleks vajaliku informatsiooni kogumine)
• Koolitusregistri ja ametijuhendite haldamine
• Töötajate kompetentside hindamissüsteemi loomine, kaardistamine ja haldamine
• Koolitusvaldkonda puudutavate protseduuride edasi arendamine ja loomine

Nõudmised kandidaadile

• Kõrgharidus, soovitavalt personalitöö erialal
• Vähemalt paariaastane personalitööalane kogemus
• Hea suhtlemisoskus, organiseerimisvõime ja orienteeritus meeskonnatööle
• Hea eesti ja inglise keele oskus
• Hea arvuti kasutamise oskus
• Iseseisev probleemi lahendamise oskus
• Kasuks tuleb varasem personalitööalane kogemus

Lisaks on ta täpne, korrektne, hea pingetaluvusega, kiire reageerimisvõimega, positiivne, hakkaja.

• eneseteostust ja võimalust oma teadmisi praktikas rakendada
• meeldivat kollektiivi
• arenevat rahvusvahelist töökeskkonda

Lisainfo

Pakume tähtajalist töölepingut lapsehoolduspuhkusel viibiva töötaja asendamise ajaks.

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
24. november 2010

Enics Eesti AS on 2004. aastal asutatud tööstus-ja meditsiinielektroonikat tootev ettevõtte, mis kuulub rahvusvahelisse Enics Gruppi, mille tehased asuvad Šveitsis, Soomes, Rootsis, Slovakkias, Hiinas ja Eestis. Enics Eesti AS Elva tehase peamine roll on pakkuda klientidele tootmisteenust. Hetkel töötab Enics Eestis 670 töötajat ja 2009. aasta käive oli 800 miljonit Eesti krooni.