Värsked tööpakkumised

Personalispetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 192114

Tööpakkumise number

192114

Töö kirjeldus

  • personali värbamine
  • personalialase dokumentatsiooni administreerimine
  • igapäevane personaliga seotud organisatoorne töö
  • töösuehtega seotud dokumentatsiooni ja vajalike andmebaaside haldamine

Nõudmised kandidaadile

  • erialane kõrgharidus
  • personalitööalane töökogemus
  • tööõigusseaduste tundmine
  • ladus eesti ja inglise keel
  • suhtlemis- ja meeskonnatööoskus
  • kõrged organisatoorsed võimed
  • initsiatiivikus ja ettevõtlikkus
  • täpsus, töökus, hea rutiini- ja pingetaluvuvs

  • eneseteostust ja võimalust oma teadmisi praktikas rakendada
  • meeldivat kollektiivi
  • arenevat rahvusvahelist töökeskkonda

Lisainfo

Pakume tähtajalist töölepingut 2010. aasta lõpuni.

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. märts 2010
Kuulutus sisestati:
4. märts 2010
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel

Enics Eesti AS on 2004 aastal asutatud tööstus- ja meditsiinielektroonikat tootev ettevõte, mis kuulub rahvusvahelisse Enics Gruppi. Enics Grupil on tehased Šveitsis, Soomes, Rootsis, Slovakkias, Hiinas ja Eestis. Enics Eesti AS Elva tehase peamine roll on pakkuda klientidele tootmisteenust. Enics Eesti AS-is juurutatud standardid: ISO 9001, ISO 14001, ISO 13485, ISO/TS 16949, OHSAS 18001, IRIS. Hetkel töötab Enics Eestis 480 inimest ja 2009. aasta käive oli 800 miljonit Eesti krooni.