Värsked tööpakkumised

Personalispetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 123018

Tööpakkumise number

123018

Töö kirjeldus

• personaliarvestuse pidamine
• töö personalialase dokumentatsiooniga
• töötajate tööaja- ning puhkusearvestuste pidamine
• töötajate tööle vormistamine ja sealt vabastamine (töölepingud)
• üldise personalitöö korraldamine

Nõudmised kandidaadile

• erialane haridus või vähemalt 1-aastane personalitöö kogemus
• hea suhtlemisoskus, sõbralikkus ja abivalmidus
• rutiinitaluvus, täpsus ja kannatlikus
• valmisolek töölähetusteks Eesti piires
• ·arvuti kasutamise oskus keskmisest kõrgemal tasemel
• eesti keele valdamine kõrgtasemel ja inglise keele valdamine kesktasemel.

Stabiilset tööd nooruslikus ja sõbralikus kollektiivis ning selget vastutuspiiri. Ametialase kvalifikatsioon tõstmist toetab hästi toimiv koolitussüsteem ja arenemisvõimalused firmasiseselt. Lisaväärtusena pakume sportimisvõimalusi, kultuuriürituste pileteid ning väärtustame ühisüritusi. Samuti on meie jaoks tähtis toetada BIGi töötajate eraelus toimuvaid olulisi sündmusi. BIGi kontor asub Tartu südalinnas.

Lisainfo

Tööle asumise aeg sept 2007.

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. september 2007
Kuulutus sisestati:
10. september 2007

Balti Investeeringute Grupi Pank AS (BIG) on tarbimislaenude väljastamisele spetsialiseerunud pank. BIG on Baltimaades tegutsevate universaalpankade ja liisingfirmade järel üks suurimaid laenuandjaid eraisikutele ja ettevõtetele.
BIGi missiooniks on teha kiire ja paindlik laenuteenus lihtsalt ja mugavalt kättesaadavaks nii eraisikutele kui ettevõtetele. Korporatsioonis töötab kokku ligi 400 inimest. Lisainfo www.big.ee.