Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #730074
Kaugtöö võimalus

PERSONALISPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa, kaugtöö võimalus

Töö kirjeldus

  • Personalitöö assisteerimine parimal võimalikul viisil

  • Personaliandmete sisestamine

  • Puhkusearvestuse pidamine

  • Personalialase dokumentatsiooni haldamine

  • Kodulehe ja turundustööga seotud tegevused

  • Koos personaliosakonnaga ürituste korraldamine

  • Muud jooksvad personalitööga seotud ülesanded

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus
  • Hea eesti keele oskus
  • Hea arvuti kasutamise oskus (MS Office)
  • Väga hea suhtlemisoskus ja organiseerimisvõime
  • Iseseisvus, korrektsus, täpsus
  • Meeskonnatöö ja lojaalsus tööandjale

Kasuks tuleb:

  • Personalitöö alane kogemus
  • Inglise keele oskus
  • Vene keele oskus suhtlustasandil
  • Microsoft Dynamics AX kasutamise kogemus

  • Huvitavat ja väljakutsete rohket tööd tootmisettevõttes, mille põhiväärtuseks on töötaja

  • Stabiilset töösuhet sõbraliku ja toetava meeskonna keskel

  • Mitmekesist motivatsioonipaketti (aastaboonus, tervisekindlustus jpm)

  • Arengu- ja karjäärivõimalust

  • Kaasaegset töökeskkonda

  • Paindlikku tööaega ja kaugtöö võimalust

Tööpakkumise number
#730074

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
14. september 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem