Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26886

Personalispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

ettevõtte personalitöö korraldamine ja koordineerimine kõigis seadusandlusalastes ja organisatsioonilistes aspektides, sealhulgas lepingud, töökeskkonna ja-tervishoiu nõuetest tuleneva reeglistiku - dokumentatsiooni haldamine ja ajakohastamine, vastava aruandluse tagamine ametkondadele ja ettevõtte juhtkonnale, juhtide ja töötajate nõustamine töösuhteid puudutavates küsimustes, osalemine töötajate koolitusplaani koostamisel ja ellu viimisel, assisteerimine motivatsioonisüsteemide loomisel ning personalivalikul

Ootused kandidaadile

  • head teadmised personalitööst
  • erialane töökogemus vähemalt 3 aastat
  • orienteerumine valdkonda reguleerivates õigusaktides
  • algatus- ja arenemisvõime
  • teenindus- ja meeskonnatöö valmidus
  • oskus eristada olulist ebaolulisest
  • ladus eneseväljendusoskus eesti keeles (kõnes ja kirjas)
  • arvutioskus lõppkasutaja tasemel (MS Office)

Eelise annab:
  • eelnev personalitöö kogemus tootmisettevõttes
  • erialane kõrgharidus
  • inglise ja/või vene keele oskus vähemalt suhtlustasandil

eneseteostus- ja arenguvõimalust rahvusvahelisse gruppi kuuluvas ettevõttes, meeskonna tuge ja tunnustust heade töötulemuste saavutamisel ning arengut toetavat koolitust koos konkurentsivõimelise kompensatsioonipaketiga.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata elulookirjeldus koos sooviavaldusega personaliotsingufirmasse PerspectivEst aadressil: info@perspectivest.ee

Tööpakkumise number
#26886