Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #221004

PERSONALISPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime Personalipunkt Extra OÜ meeskonda personalitöö alaste teadmiste ja -kogemustega, aktiivse hoiakuga spetsialisti, kes suudab
tegeleda erineva valdkonna personalivärbamistega, väga erineva profiiliga ametikohtadele töötajate otsingutega.

Personali-/ projektispetsialisti töö sisuks on:
* Personali valik ja -värbamine vastavalt kliendi poolt edastatud soovile ja andmetele;
* Hinnakalkulatsioonide tegemine vastavalt ettevõtte sisekorrale;
* Projektiarvestuse pidamine ning klientide ja tööotsijate pidev projektiga kursis hoidmine;
* Uute potentsiaalsete kliendite leidmine ning olemasolevate klientide haldamine;
* Renditöötajatega töösuhte vormistame ja personalidokumentatsiooni igakuine haldus;
* Andmete korrastamine, üldise asjaajamise korraldamine kontoris;
* Telefonikõnedele vastamine ja külaliste vastuvõtt.

Ootused kandidaadile

* Vähemalt kolmeaastane kogemus personalitöös;
* Erialastel koolitustel osalemise ettenäitamine CVś;
* Kõrgem haridus, soovitavalt personalialaga seotud;
* Kasuks tuleb eelnev projektijuhtimise kogemus personalivahendusega tegelevas ettevõttes;
* Teadmised tööseadusandlusest;
* Personalidokumentatasiooni vormistamise kogemus;
* Soome- ja inglise keele oskust väga heal tasemel nii kõnes kui kirjas;
* Kasuks tuleb hea vene keele oskus suhtlustasandil;
* Tekstitöötlusprogrammide kasutamise oskus heal tasemel (Word, Excel, PowerPoint);

Isikuomadustest ootame:
* Võimekust töötada mitmete projektidega samaaegselt;
* Oskust hakkama saada ka pingelistes olukordades;
* Oluline on positiivne ja aktiivne hoiak ja väga hea suhtlusoskus;
* Ootame ka täpsust ja korrektsust.

Ettevõte pakub

* Mitmekülgset ja huvitavat personalialast tööd;
* Võimalust osaleda välisprojektides- teha värbamisi väljaspool Eestit;
* Toetavat meeskonda nii Eestis kui Soomes (emaettevõttes);
* Häid arenguvõimalusi.

Lisainfo

* Tööaeg argipäevadel 08.30-17.00.
* CV´le lisatavas kaaskirjas palume näidata ka palgasoovi.

Tööpakkumise number
#221004

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
15. aprill 2011
Kuulutus sisestati:
3. märts 2011

Personalipunkt Extra OÜ on Eesti turul tegutsenud alates 2004. aastast. Personalipunkti põhitegevusaladeks on tööjõu rentimine ja -vahendus.

Meie eesmärk on olla heaks koostööpartneriks oma Kliendist tellijaettevõttele.
Aitame oma koostööpartnereid töötajate otsingul, esmaintervjuude läbiviimisel, erialatestide korraldamisel ja töösuhte vormistamisel. Pakume ka palgaarvestuse teenust ning abistame Kliente muudes küsimustes, mis seotud personali haldusega.

Personalipunkt Extra OÜ emaettevõte on Soome turul ligi 30 aastat tegutsenud suurettevõte StaffPoint OY, kellega teeme samuti palju koostööd.

Vaata rohkem