Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199708

Personalispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Personalispetsialisti peamisteks ülesanneteks on:
- osalemine värbamisprotsessis
- töölepingute vormistamine ja sisestamine personaliprogrammi
- puhkuste ja tööaja arvestus personaliprogrammis
- muud jooksvad personalivaldkonnaga seonduvad tööülesanded

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus, soovitavalt psühholoogias või personalijuhtimises
  • varasem töökogemus personalispetsialistina
  • teadmised personalitöö erinevatest valdkondadest
  • väga hea eesti,vene ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas
  • varasem kokkupuude personalitarkvaraga, soovitavalt Virosofti programmiga
  • väga hea suhtlemisoskus ning suhete hoidmise oskus
  • täpsus ja korrektsus
  • hea pingetaluvus ning tahe saavutada häid tulemusi
  • kasuks tuleb töökogemus hotellinduses või toitlustustes

Ettevõte pakub

  • huvitavat, suhtlemisrikast ja väljakutset pakkuvat tööd
  • ettevõttesisest arenemisvõimalust
  • toredat meeskonda
  • omatöötajate soodustusi

Lisainfo

Tegemist on lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamisega.

CV palume saata koos kaaskirja ning palgasooviga märksõnaga "personalispetsialist".

Tööpakkumise number
#199708