Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126402

Personalispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- personali värbamine ja valik
- töösuhete dokumenteerimine
- assisteerimine personali dokumentatsiooni haldamisel
- personalilahenduste leidmine ja värbamisprotsessi väljatöötamine

Ootused kandidaadile

- teadmised personalitööst
- arvutioskus
- hea eesti ja vene keele oskus
- kiirus, täpsus
- iseseisvus, aktiivsus, kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

- kiiret eneseteostuse ja karjääri võimalust
- hea töö eest head palka
- toetavat meeskonda

Tööpakkumise number
#126402