Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #628089

Personalispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Personalitöö protsesside läbiviimine, sh lepingute ja personalidokumentide ettevalmistamine, puhkuse ajakava koostamine, puhkustest teavitamine, töökoormuse mõõtmine jms;
* Ametialase dokumentatsiooni koostamine ja haldus;
* Koolitusvaldkonna eestvedamine;
* Värbamise organiseerimine, sh tööintervjuude korraldamine ja sujuv suhtlus kandidaatidega;
* Töötervishoiu ja tööohutuse edukas tagamine, sh uute töötajate juhendamine töökeskkonna alaselt;
* Ürituste korraldamine, seda nii ettevõtte erinevatele tiimidele kui ka klientidele;
* Kontorite haldus (heakorra, üldiste vahendite, töötajatele töövahendite jms tagamine);
* Sise- ja väliskommunikatsioonis aktiivne osalemine;
* Erinevate protsesside (näit töötajate sportimistegevustega seonduv, kuludokumentide haldus, sisetellimused jms) omanikuks olemine.

Nõudmised kandidaadile

* Varasem personalitöö kogemus vähemalt nelja aasta ulatuses;
* Töösuhetega seotud õigusaktide hea tundmine;
* Soovitavalt värbamise kogemus IKT sektoris;
* Oskus koostada eelarvet ja seda täpselt hallata;
* Kõnes ja kirjas eesti ja inglise keele oskus ning soovitavalt vene keele oskus;
* Väga hea suhtlemisoskus;
* Iseseisev algatusvõime ja planeerimisvõime;
* Pingetaluvus ja rõõmus meel, optimistlik suhtumine;
* Alustatu edukalt lõpuni viimise võime.

Kandideerimiseks palume, et saadaksite oma CV koos palgasooviga hiljemalt 15. detsembriks 2019. a.
Pakume omapoolt palju põnevat tööd, võimalust end erinevates situatisoonides proovile panna, konkurentsivõimelist töötasu koos motivatsioonipaketiga. Toome siinkohal selles osas vaid mõned näited. Pakume oma töötajatele praktilist ja intensiivset enesearenguvõimalust ning osalemist erinevatel oma vastutusalaga seotud koolitustel. Premeerime oma töötajaid sportimis- ja puhkamisvõimalustega, näiteks tegelemist jooga või lõõgastava massaažiga.
Loe rohkem elust Erplys aadressil www.erply.com/careers Lisaküsimused on oodatud!

Tööpakkumise number
#628089

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
18. november 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem