Värsked tööpakkumised

Personalispetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 425222

Tööpakkumise number

425222

Töö kirjeldus

Personalispetsialisti peamiseteks tööülesanneteks on töökuulutuste koostamine ja avaldamine, vestluste läbiviimine, sobivate kandidaatide otsimine ning kandidaatide andmete süstematiseerimine. Ajutiselt äraolevatele töötajatele asendajate leidmine. Samuti eeldab töö suhtlemist ametiühingute, kutseorganisatsioonide, tööturuameti ja teiste institutsioonidega.

Nõudmised kandidaadile

Ootame oma meeskonda iseseisvat, kohusetundlikku, väga heade suhtlemisoskustega töötajat, kes on hea stressitaluvusega ja julgeb teha kiireid otsuseid ning kellel on hea eesti ja vene keele oskus ning arvuti kasutamise oskus (sh Excel).

Pakume mitmekülgset ja huvitavat tööd, professionaalset arengut, eneseteostuse võimalust ning toredat meeskonda

Lisainfo

Tööle asumine niipea kui võimalik. Töö on osalise ajaga 16h nädalas.
Küsimustele vastab personalijuht Kaire Lõhmus-Uusen 58230411.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
9. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
26. mai 2016

Kendra OÜ on puhtust ja korda armastav ettevõte, kes pakub puhastusteenust nii Tartus kui Tallinnas ning annab tööd üle 90 inimesele.
Kendra OÜ on tegutsenud puhastusteenuste pakkujana 2006 aastast, mille põhitegevuseks on regulaarsete koristusteenuste pakkumine ja eripuhastustööde osutamine era- ja äriklientidele. Ettevõtet hinnatakse kõrgelt tänu headele kliendisuhetele ja töökvaliteedile.